Beschrijving
Dressing Balsamico en Bosvruchten, het is een heerlijke, volledig natuurlijke, fruitige condiment verkregen van onze “Balsamico Azijn van Modena IGP” en Bosvruchten.
Wat valt er onder bosvruchten?
Met bosvruchten worden meestal kleine vruchten bedoeld die van oorsprong in of nabij het bos groeien.
De bekendste voorbeelden hiervan zijn bosbessen, bramen en frambozen. Tegenwoordig worden deze vruchten geteeld.
Hoeveel en wat zijn bessen?
Er bestaat geen volledige lijst, maar u kunt er dichtbij komen. We hebben de bekendste genoemd:
– bosbessen
– frambozen
– wilde aardbeien
-bramen
-zwarte, rode en witte bessen en cranberry die vooral vanwege sommige eigenschappen een zekere populariteit hebben.
Algemeen zicht van bosvruchten.
TER INFO
Bosvruchten behoren tot de voedselgroepen VI en VII, omdat ze bijzonder rijk zijn aan vitamine C (hoewel er bescheiden concentraties carotenoïden en sommige B-vitamines zijn).
Ze zijn ook rijk aan vezels, water, minerale zouten, fenolische stoffen en fructose.
De term “bosvruchten” identificeert een reeks vruchten die NIET zozeer gemeen hebben vanwege hun botanische classificatie, maar eerder vanwege hun gezamenlijke aanwezigheid in dezelfde natuurlijke habitat of groeiomgeving.
Simpel gezegd zijn bessen allemaal voedingsmiddelen van plantaardige oorsprong die voorkomen in het kreupelhout of, meer in het algemeen, in stukken wilde vegetatie (ondanks dat ze het onderwerp zijn van landbouwgewassen.
Bosvruchten worden gebruikt voor: verse consumptie (aanbevolen om hun gehalte aan vitamines en antioxidanten te behouden).
Toevoeging aan yoghurt, mousse, bavarois, ijs en andere lepeldesserts, het op smaak brengen van likeuren, het extraheren van vruchtensappen, de toevoeging aan gezuurde desserts (zoals panettone), het op smaak brengen van gerechten zoals gestoofd wild etc.
Dressing Balsamico en Bosvruchten is beschikbaar voor zowel particulieren als bedrijven.
Mocht u als ondernemer interesse hebben, neem gerust contact met ons op.











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.